Wycieraczki z logo, reklamowe i informacyjne Unimat LogoMat

Wykonujemy wycieraczki z logo na indywidualne zamówienia. To specjalna propozycja dla firm dbających o prestiż i promocję wizerunku. Spersonalizowane maty z logo, reklamowe, promocyjne są wyróżniającym się nośnikiem informacji, a jednocześnie sprawdzają się jako pełnowartościowe wycieraczki osuszające.

Maty Unimat LogoMat poprawiają wystrój wnętrza. Indywidualnie przygotowana wycieraczka z logo, napisem czy grafiką sprawdza się jako narzędzie budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej czy po prostu reklama na podłodze. Jesteśmy w stanie umieścić na naszych produktach nawet bardzo skomplikowane znaki graficzne.

Oprócz standardowych wycieraczek z logo oferujemy także między innymi bar-maty, czyli maty reklamowe na bar, maty dla kampanii promocyjnych wyrobów lub marek o fotograficznej jakości oraz maty eventowe, np. maty w strefach startu i mety imprez sportowych.

Osuszająca wycieraczka z logo

Nasze wycieraczki z logo wykonujemy z włókna poliamidowego na podłożu z gumy nitrylowej. To pełnowartościowe wycieraczki osuszające, które doskonale spełniają swoją podstawową funkcję jako maty czyszczące. Są trwałe i wytrzymałe. Mają właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Charakteryzują się dużą gamą kolorystyczną, doskonałym odzwierciedleniem szczegółów (w zależności od typu maty) oraz bardzo wysoką trwałością. Wyróżniają się eleganckim wyglądem.

Zamówienie wykonania wycieraczek z logo firmy wymaga bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Z uwagi na dużą ilość rodzajów produktów Unimat LogoMat ich dobór omawiamy bezpośrednio z Klientami. Pomagamy dobrać odpowiedni materiał wycieraczki do grafiki, informujemy o możliwościach związanych z dostępną gamą kolorów. Wykonujemy wizualizacje oraz sporządzamy wyceny w oparciu o Państwa oczekiwania. Przyjmujemy także gotowe projekty do realizacji.

UWAGA: Ponieważ wykonywane zamówienie zależy od indywidualnego procesu akceptacji projektu, termin ich realizacji wynosi minimum 2-3 tygodnie.

Zadaj pytanie