Wycieraczka modułowa również do samodzielnego montażu Unimat 17 Modulus

Unimat 17 Modulus to mata wejściowa składająca się z pojedynczych modułów o kształcie kwadratowym zmontowanych razem, by stworzyć jednolitą wycieraczkę wejściową. Produkt wykonany jest z materiału PE&EVO odpornego na wysokie natężenie ruchu. Pojedyncze moduły dostępne są  w dwóch wersjach: czyszczącej Unimat 17R Modulus przeznaczonej do usuwania brudu i żwiru oraz mieszanej (osuszająco-czyszczącej) Unimat 17T Modulus zawierającej wkład tekstylny z różnych materiałów (polipropylen, poliamid, tylko do użytku wewnętrznego lub uniwersalny do użytku wewnętrznego/zewnętrznego). Unimat 17 Modulus oferuje elastyczność w zakresie łączenia obu wersji w zależności od typu wejścia, życzenia klienta oraz poziomu zabrudzeń i/lub wody do usunięcia. Ten system mat wejściowych doskonale współpracuje również z wycieraczkami z profili aluminiowych typu Unimat 17 ze wszystkimi dostępnymi wkładami czyszczącymi, np. z wkładami szczotkowymi dla stworzenia efektywnego ciągu czyszczącego. Obie wersje są przeznaczone do wejść do wszystkich budynków również o dużym natężeniu ruchu, aby zatrzymać brud i wilgoć - do ruchu pieszego, a także czyszczenia kół wózków sklepowych, wózków inwalidzkich, ręcznych wózków paletowych itp. Wycieraczkę można układać we wcześniej przygotowanym wpuście wykończonym ramą systemową Unimat UR17 lub bezpośrednio na posadzce w ramie najazdowej Unimat UN12/17.

Idealnie nadaje się do tworzenia jednolitych, bezkierunkowych stref czystości. Płytki można łatwo przyciąć do odpowiednich wymiarów za pomocą elektrycznej piły tarczowej lub wyrzynarki, dlatego ten system doskonale nadaje się do montażu w ciasnych korytarzach, wiatrołapach, w systemie od ściany do ściany. Ewentualne uszkodzone moduły można łatwo wymieniać na nowe bez konieczności demontażu całego pola czyszczącego.

Na spodniej stronie modułów znajdują się wypustki, które umożliwiają swobodny przepływ wody. Czyszczenie odbywa się przy pomocy profesjonalnego odkurzacza z góry, bez konieczności demontażu modułów.

Podstawowe dane techniczne:

  • wymiary modułu: 30x30 cm
  • wysokość: ok 17 mm
  • kolor standardowy modułu: szary
  • waga: ok 700 g/szt
  • wytrzymałość na obciążenie: 2500 kg/mkw
  • antypoślizgowość: R9
  • tolerancja wymiarów +/- 3%

Wycieraczki Unimat 17 Modulus znajdują zastosowanie w każdym obiekcie od szkół, urzędów, szpitali po eleganckie biura i hotele. Ważną zaletą jest to, iż specjalna konstrukcja oczek zapobiega blokowaniu się damskich szpilek.

Zadaj pytanie