Akcesoria do wycieraczek aluminiowych, gumowych ażurowych i innych

Oferujemy akcesoria do wycieraczek gumowych np. ramy najazdowe które umożliwiają montaż wycieraczek bezpośrednio na posadzce oraz szczoteczki czyszczące w kilku kolorach przy pomocy których można stworzyć prosty napis lub logo, a przy okazji zwiększyć efektywność czyszczenia.

Oferujemy akcesoria do wycieraczek aluminiowych np. zaślepki montowane na końcach profili, które zabezpieczają ostre krawędzie wycieraczek przed uszkodzeniem rąk przy czyszczeniu, wymienne wkłady czyszczące, linki stalowe nierdzewne 2 i 3 mm, które są elementami łącznymi profili aluminiowych, profile aluminiowe do wycieraczek oraz ramy i kątowniki aluminiowe, osadniki z odpływem, logo-listwy z napisami i wiele innych.

Oferujemy materiały niezbędne do montażu ram do wycieraczek - rekomendujemy klej montażowy Siroflex, który jest bardzo wytrzymały. Dzięki niemu można uniknąć stosowania np. śrub montażowych. Klej jest wydajny, a jego zaletą jest także to, że jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, w tym wody. Nie ma zatem przeszkód, aby użyć go, mocując ramy na zewnątrz budynków.

Klientom, którzy zdecydowali się na klasyczny montaż ram, proponujemy śruby montażowe.

 Zadaj pytanie