Uniwersalne i wytrzymałe wycieraczki gumowe ażurowe

Proponujemy niezwykle popularne wycieraczki ażurowe, które zostały wykonane z najwyższej jakości, trudno ścieralnej gumy EPDM. Dzięki temu, że guma EPDM to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, nasze wycieraczki Unimat 22 R/MGA można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Oferowane przez nas ażurowe wycieraczki gumowe sprawdzą się między innymi wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność stworzenia pól czyszczących o dużych powierzchniach za rozsądną cenę. Jednocześnie zalecamy ich stosowanie w pomieszczeniach, w których podłoga jest śliska, ponieważ mają one właściwości antypoślizgowe. Wycieraczka Unimat 22 R/MGA posiada na spodniej stronie wypustki umożliwiające swobodny przepływ wody. Wycieraczkę można układać we wcześniej przygotowanym wpuście wykończonym ramą systemową Unimat UR20lub bezpośrednio na posadzce w ramie najazdowej Unimat UN22. Idealnie nadają się do tworzenia jednolitych, bezkierunkowych stref czystości. Wycieraczka Unimat 22 R/MGA może być dostarczana w standardowych modułach 150x100 cm lub przygotowana indywidualnie na dowolny wymiar.

Podstawowe dane techniczne:

  • konstrukcja otwarta - charakteryzuje się dużą pojemnością na brud
  • kolor: czarny
  • wysokość: ok 22 mm
  • ciężar modułu: ok. 14 kg
  • wymiary modułu standardowego: 150x100 cm
  • liczba oczek dla modułu 150x100 cm: 864 szt (36x24 oczka - dla wypełnienia 100%)
  • tolerancja wymiarowa: +/- 5 mm

Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty czyszczenia proponujemy dokupić specjalne szczotki czyszczące. Kolorowe szczotki do maty Unimat 22 R/MGA oprócz zwiększenia efektywności czyszczenia pozwalają na tworzenie prostych napisów, symboli, znaków graficznych. 

Na zamówienie oferujemy również wycieraczki Unimat 22 R/MGA w wersji wzmocnionej do dużego ruchu o znacznym obciążeniu, a także o klasie reakcji na ogień Cfl-s1.

.

Kup produkt Zadaj pytanie