Gotowe wycieraczki domowe Home & Garden

Wycieraczka gotowa do pracy po wyjęciu z pudełka  - do stosowania w domu, ogrodzie zimowym, patio, na tarasie, w garażu, oranżerii, domku narzędziowym, małym biurze, u fryzjera, kosmetyczki itp. Konstrukcja wycieraczki oparta jest na specjalnie zaprojektowanych profilach aluminiowych z wkładami czyszczącymi w postaci: standardowych wkładów tekstylnych, tekstylnych poliamidowych, gumy, szczotki, kokosu naturalnego lub wkładów mieszanych. Profile aluminiowe wraz z wkładami czyszczącymi zamontowane są na stałe w ramie najazdowej anodowanej. Pomiędzy profilami tworzymy stały dystans o długości 5 mm, dzięki czemu woda przepływa swobodnie pod wycieraczką. Spód wycieraczki zabezpiecza posadzkę przed zniszczeniem.

Zastosowanie wycieraczek Unimat 12 Home&Garden to najprostszy sposób, aby oczyścić obuwie przed wejściem do środka budynku. Solidna oraz wyjątkowo elegancka wycieraczka znajdzie trwałe miejsce zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych strefach wejść do obiektów.

Dostępne wymiary standardowe do wyboru:

  • szerokość 60 cm x długość 42 cm
  • szerokość 75 cm x długość 50 cm
  • szerokość 90 cm x długość 50 cm

Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie od samego wejścia - kup wycieraczkę Unimat 12 Home&Garden i pozwól jej pracować dla Ciebie!

Unimat 10

Kup produkt Zadaj pytanie